Apie mūsų įmonę

„Baldinė.lt“ – tai nestandartinių baldų gamybos įmonė, veikianti nuo 2008 metų. Mes projektuojame, gaminame, surenkame ir montuojame įvairių stilių ir formų baldus pagal individualius užsakymus. Klasikinis, modernus, minimalistinis ar provincijos – pritaikysime baldus prie bet kokio jūsų pasirinkto interjero stiliaus.

Gaminame įvairių tipų kietuosius baldus: miegamojo, svetainės, vonios, virtuvės, biuro, prieškambario baldus, stumdomų durų sistemas. Mūsų klientai – tai žmonės, norintys jaukiai apstatyti nuosavus namus, bei įmonės, siekiančios efektyviai panaudoti biurų erdves ar patraukliai įrengti komercines patalpas.

Medžiagų kokybė ir asortimentas

Iš plačios medžiagų, spalvų, raštų ir tekstūrų paletės galime sukurti bet kokį svajonių baldą nuo elegantiškos komodos miegamajame iki praktiškai suplanuoto virtuvinio komplekto. Bendradarbiaujame su patikimais tiekėjais, siūlančiais aukštos kokybės medžiagas, tarp kurių „Trukmė“, „Termopalas“, „Ulmas“, „Rezetas“.

Gamyboje naudojame laminuotas medžio drožlių, medžio dulkių plokštes, fanerą, stiklą ir kitas medžiagas. Dirbame su prekinių ženklų „Egger“, „Kronospan“, „Pfleider“, „Duropal“, „Ecopal“ plokštėmis, kurios parenkamos pagal konkretaus projekto poreikius, dizainą ir techninius parametrus. Ne ką mažiau svarbios furnitūros detalės, nulemiančios baldo ilgaamžiškumą ir patogų naudojimą. Kiekvienas klientas gali pasirinkti skirtingų parametrų bėgelius, lankstus ir kitas detales pagal savo poreikius ir biudžeto galimybes.

Darbo principai ir vertybės

Mūsų tikslas pagaminti tokius baldus, kurie yra ne tik gražūs, bet ir praktiški bei ilgaamžiai. Norime, kad žmonės mylėtų savo namus, o jų aplinka būtų unikali. Kadangi visus baldus gaminame pagal užsakymus, kiekvienas mūsų kūrinys yra išskirtinis.

Esame užsibrėžę tikslą ne tik patenkinti, bet ir viršyti sudėtingiausius baldų projektavimo, gamybos ir montavimo reikalavimus. Mūsų baldų gamybos ir surinkimo technologijos paremtos per ilgus metus sukauptomis žiniomis, patirtimi, aukštos kokybės medžiagų naudojimu. Nuolat siekdami naujovių ir tikslumo galime jūsų idėjas paversti unikaliais, ilgaamžiais ir funkcionaliais baldais.

Svarbiausios mūsų komandos vertybės: pagarba klientui ir kolegai, bendradarbiavimas, efektyvi ir atvira komunikacija, nuoširdumas, sąžiningumas, pasitikėjimas, tobulėjimas, inovacijos, kūrybiškumas, tikslo siekimas.

Darbe vadovaujamės „gaminu kaip sau“ principu, kiekvieno kliento baldus nuo pirmo žingsnio ruošdami su visišku įsitraukimu ir atsidavimu. Mūsų darbuotojai turi ilgametę baldų projektavimo ir gamybos patirtį, tačiau mes niekada nesustojame ir einame pirmyn, kasdien mokomės naujų metodų, ieškome idėjų ir sprendimų, atitinkančių šiuolaikines interjero, medžiagiškumo ir ekologijos tendencijas.

Turite Klausimų?

Susisiekite - Mes Pasiruošę Jums Padėti!

Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas