Baldų Gamyba

Gaminame visų tipų baldus atsižvelgiant į individualius jūsų rekalavimus. Žemiau galite pasirinkti jums reikalingų baldų kategoriją.

Papildomos Paslaugos

Pagal jūsų poreikius galime pasiūlyti papildomas baldų restauravimo, remonto, montavimo ir surinkimo paslaugas.

Visų tipų baldų gamybos paslaugos

Daugelis apie nestandartinių baldų gamybą galvoja kaip apie pjaustymo, lenkimo, laminavimo, formavimo ir surinkimo procesą, tačiau estetika ir mados tendencijos šiandien vaidina ne ką mažiau svarbų vaidmenį. Integruotas gaminio dizainas tiek dėl estetinių, tiek dėl funkcinių savybių yra bene pagrindinė baldų gamybos proceso dalis. Būtent dizainas dažnai nulemia, kokias medžiagas, tvirtinimo detales ir priemones bus galima pasitelkti, siekiant jį tobulai išpildyti.

Pagal individualų užsakymą pagaminti baldai suteikia galimybę išnaudoti visas erdves efektyviai ir prasmingai bei atliepti visus jiems keliamus reikalavimus. To, deja, nesuteikia, jau pagamintų baldų įsigijimas. Galbūt nusipirkti baldą parduotuvėje yra greičiau ir paprasčiau, tačiau dažniausiai tenka paaukoti bent vieną ar kelis savo poreikius ir prisitaikyti prie to, kas yra.

Mes padedame išspręsti šią problemą ir gaminame visų tipų kietuosius baldus pagal konkrečius išmatavimus, kurie gali būti tiek standartiniai, tiek netipiniai, pritaikyti įvairioms erdvėms, paskirtims, tinkami skirtingam gyvenimo būdui ir skoniui. Mūsų patyrusių meistrų rankos gamina svetainės, miegamojo, virtuvės, vonios kambario, vaikų, biuro ar kitų komercinių patalpų baldus. Tai gali būti lovų rėmai, drabužių spintos, knygų lentynos, naktiniai staleliai, valgomojo ar svetainės stalai, kėdės ir kiti interjero elementai.

Kodėl Verta Pasirinkti Mus?

Esame kurybiški ir ilgametę patirtį turintys baldų gamybos profesionalai, todėl galime jums garantuoti aukščiausią paslaugų suteikimo kokybę visoje Lietuvoje.

  • Awesome Image 12 Metų Patirtis
  • Awesome Image Profesionalumas
  • Awesome Image Aukščiausia Kokybė
  • Awesome Image Kurybiškas Personalas
  • Awesome Image Moderniausios Technologijos
  • Awesome Image Kokybiškos Žaliavos
  • Awesome Image Optimalios Kainos
  • Awesome Image Kokybės Garantija

Baldų gamybos procesas

Baldų gamybos procesas prasideda nuo išsamaus ir atviro pokalbio su klientu. Pirmiausiai išsiaiškiname visus jūsų poreikius ir norus, išanalizuojame galimybes ir biudžetą bei patariame, kokias medžiagas, apdailos ir funkcinius sprendimus geriausia pasirinkti konkrečioje situacijoje. Visuomet džiaugiamės, kai klientas tiksliai žino, ko nori, kartais netgi atsineša savo piešinių ar nuotraukų iš žurnalų. Tokiu atveju yra daug paprasčiau ir greičiau suprasti vienas kitą.

Surinkus visą techninę informaciją ir atlikus matavimus, pateikiame jums projekto brėžinius, kuriuose atsispindi visi jūsų reikalavimai, baldų proporcijos, konstrukcijos ir kitos detalės. Tuomet pagal savo pageidavimus, atsižvelgdami į interjero stilių, jūs turite galimybę išsirinkti baldines, apdailos, furnitūros ir kitas medžiagas iš gausaus mūsų tiekėjų siūlomų medžiagų asortimento. Pasitvirtinus brėžinius, biudžetą ir gamybines medžiagas, mes pateikiame planuojamą baldų pagaminimo datą ir pradedame darbus.

Įvairios mūsų dirbtuvėse naudojamos medienos apdirbimo staklės ir mechanizmai padeda lengvai išgauti jūsų norimas baldų formas, greitai ir preciziškai atlikti individualaus pjovimo, frezavimo, tekinimo, obliavimo darbus. Tačiau naudojame ir nemažai rankų darbo, kur reikalingas švelnus žmogiškas prisilietimas.


Baldų gamyboje naudojamos medžiagos

Baldų gamyboje daugiausiai naudojami medžio produktai, tačiau dažnai derinamas ir metalas, stiklas, plastikas. Kiekviena medžiaga suteikia vis skirtingas galimybes, o jų sujungimas įpučia baldui daugiau gyvybės ir išskirtinumo. Šiuolaikiniai baldai daugiausiai gaminami iš laminuotos medžio drožlių plokštės, faneros, medžio plaušo plokštės, faneruotos medžio drožlių plokštės. Tai patikimos, tvirtos ir estetiškos medžiagos. Dėl laminato plokštės tampa atsparios skysčiams, drėgmei, įbrėžimams, aukštai temperatūrai. Jas itin paprasta ir lengvai valyti.

Vienas didžiausių privalumų tas, kad laminuotas plokštes galima priderinti prie bet kokio stiliaus interjero dėl didžiulio spalvų, raštų, tekstūrų pasirinkimo. Jomis galima sukurti tikrovišką cemento, medienos ar plytelių imitaciją. Gamindami baldus dažnai naudojame skirtingų medžiagų derinius ir plokštes jungiame su natūralios medienos, plastiko, metalo elementais.

Skiriame daug dėmesio ir nedidelėms, kartais nematomoms detalėms, tokioms kaip bėgeliai, lankstai, rankenėlės, kojelės, vyriai, stalčių mechanizmai ir kita furnitūra. Parinkus kokybiškas ir tinkamas šias detales, baldai tarnaus gerokai ilgiau, o mechanizmai atlaikys didesnius naudojimo krūvius.

Turite Klausimų?

Susisiekite - Mes Pasiruošę Jums Padėti!

Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas