Baldų remonto paslaugos

Baldų remontas - natūralu, kad kiekvienas naudojamas daiktas, kad ir koks tvirtas bebūtų, laikui bėgant dėvisi. Ne išimtis ir baldai. Dalis žmonių vos tik atsiradus kokiam įbrėžimui skuba jais atsikratyti ir perka naujus, manydami, kad senųjų nebeverta tvarkyti.

Tačiau prieš priimant šį sprendimą, visų pirma reikėtų pasidomėti remonto galimybe. Iš tiesų, dažnu atveju taisymas tampa ekonomiška alternatyva brangiai kainuojančiam baldų pakeitimui. Be to, naujų baldų įsigijimas yra daug laiko trunkantis procesas.

Reikia iš naujo derinti spalvas, brėžinius, ieškoti medžiagų, idėjų ir įkvėpimo. Kad ir kokios būtų priežastys: praktinės ar sentimentalios, beveik visus baldus galima suremontuoti ir iš naujo džiaugtis jų teikiama nauda. Tereikia kruopštaus profesionalios rankos prisilietimo, kuris sugrąžins buvusias baldo savybes ir funkcijas.

Kodėl Verta Pasirinkti Mus?

Esame kurybiški ir ilgametę patirtį turintys baldų gamybos profesionalai, todėl galime jums garantuoti aukščiausią paslaugų suteikimo kokybę visoje Lietuvoje.

  • Awesome Image 12 Metų Patirtis
  • Awesome Image Profesionalumas
  • Awesome Image Aukščiausia Kokybė
  • Awesome Image Kurybiškas Personalas
  • Awesome Image Moderniausios Technologijos
  • Awesome Image Kokybiškos Žaliavos
  • Awesome Image Optimalios Kainos
  • Awesome Image Kokybės Garantija

Turite Klausimų?

Susisiekite - Mes Pasiruošę Jums Padėti!

Baldų dėvėjimasis

Net ir labai saugant baldus, neįmanoma išvengti tam tikrų sugadinimų ar paprasčiausio nusidėvėjimo dėl nuolatinio ir intensyvaus eksploatavimo: sumažėja konstrukcijų stabilumas, išnyra dalys, sulūžta detalės. Be to, per daugelį metų baldams tenka nuolat prisitaikyti prie oro drėgmės ir temperatūros pokyčių, sulaistymų skysčiais, smūgių.

Kiekvienas šis veiksnys daro savo įtaką. Neretai baldus tenka tvarkyti, kai sąlyginai nedidelė žala (įdubimai, įpjovimai, įbrėžimai) kaupiasi ir pamažu gilėja, kol galiausiai pažeidžia baldo vientisumą ir tenka remontuoti visą baldo struktūrą.

Ne paslaptis, kad ir mūsų pačių gyvenimas kupinas įvairiausių netikėtumų bei situacijų, pavyzdžiui, kai netyčia užkliūvame už naktinio stalelio ir jį nuverčiame, kai išpilame raudoną vyną ant stalo arba vaikas retkarčiais sumano pasisupti ant spintos durelių. Net ir patys geriausi baldai negali visko atlaikyti. Ir tuomet jiems prireikia meistrų pagalbos.


Baldų tvarkymo darbai

Nereikėtų stebėtis, kad dažniausiai tvarkomi tie baldai, kurie buityje yra intensyviausiai naudojami: įvairios spintelės, komodos ar stalai. „Baldinė.lt“ siūlo platų baldų remonto paslaugų spektrą tiek namų, tiek biuro ar kitų komercinių patalpų baldams.

Prieš kiekvieną darbą pirmiausiai išanalizuojame baldo būklę ir surandame visas problemines vietas. Tvarkymo metu gali būti atliekami tokie darbai kaip įvairių spintelių lankstų, kabliukų, rankenėlių keitimas, išlūžusių kojų, durelių ar kitų dalių sutvirtinimas, baldų stabilizavimas, atramų keitimas, susilpnėjusių ar nudėvėtų vietų užpildymas, komodų ir stalčių bėgelių keitimas, naujų rankenėlių pritaikymas ir montavimas, užraktų keitimas ar įdiegimas.

Mūsų kvalifikuoti specialistai naudoja tik kokybiškas medžiagas ir pažangias technologijas, kad atnaujintų baldus ir prailgintų jų tolesnio naudojimo laiką.

Kitos Paslaugos

Gaminame visų tipų baldus atsižvelgiant į individualius jūsų rekalavimus. Žemiau galite pasirinkti jums reikalingų baldų kategoriją.

Papildomos Paslaugos

Pagal jūsų poreikius galime pasiūlyti papildomas baldų restauravimo, remonto, montavimo ir surinkimo paslaugas.

Turite Klausimų?

Susisiekite - Mes Pasiruošę Jums Padėti!

Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas