Baldų restauravimo ir atnaujinimo paslaugos

Kiekvieno iš mūsų namuose baldai atlieka ne tik praktinę, bet ir estetinę paskirtį. Kad ir koks stilius vyrautų, jie kuria bendrą nuotaiką ir jaukią atmosferą. Be to, kartais baldai turi labai svarbią emocinę prasmę. Kai kurie jų yra dovanoti artimų žmonių ar gauti kaip palikimas, todėl sukelia daug gražių prisiminimų. Emociškai svarbūs, labai seni ar brangūs baldai dėvisi lygiai taip pat kaip visi kiti, todėl jiems dažnai reikalinga restauracija, siekiant pratęsti tolesnį jų gyvavimą.

Baldų restauracija padeda naujam gyvenimui prikelti subraižytą senovinį kavos staliuką, atgaivinti močiutės komodą ar atnaujinti brangių ąžuolinių biuro baldų komplektą. Taip pat ši paslauga leidžia suderinti skirtingų baldų spalvas ir sukurti darnų estetinį ansamblį, pavyzdžiui, įsigijus išskirtinį naktinį staliuką sendaikčių turguje galima jo spalvą priderinti prie turimos lovos rėmo.

Tačiau restauraciją gali sudaryti ne tik estetinės išvaizdos korekcija, bet ir įvairių techninių trūkumų pašalinimas, keičiant baldų jungtis ar tvarkant konstrukcijų pažeidimus.

Kodėl Verta Pasirinkti Mus?

Esame kurybiški ir ilgametę patirtį turintys baldų gamybos profesionalai, todėl galime jums garantuoti aukščiausią paslaugų suteikimo kokybę visoje Lietuvoje.

  • Awesome Image 12 Metų Patirtis
  • Awesome Image Profesionalumas
  • Awesome Image Aukščiausia Kokybė
  • Awesome Image Kurybiškas Personalas
  • Awesome Image Moderniausios Technologijos
  • Awesome Image Kokybiškos Žaliavos
  • Awesome Image Optimalios Kainos
  • Awesome Image Kokybės Garantija

Turite Klausimų?

Susisiekite - Mes Pasiruošę Jums Padėti!

Baldų restauravimo patirtis

Baldų restauravimo tikslas yra panaikinti įvairius defektus, atstatyti pirminę išvaizdą, apsaugoti nuo pažeidimų, padengiant specialiomis medžiagomis, ir visa tai atlikti taip tiksliai ir kruopščiai, kad tvarkymo darbų niekas nepastebės.

Restauravimo paslaugas atliekantys mūsų meistrai turi ilgametę darbo patirtį ir puikiai sugeba pajausti kiekvieno baldo dvasią bei rasti geriausius žalos atstatymo būdus. Dažniausiai restauracijos prireikia dėl noro atgaivinti seno baldo išvaizdą, pakeisti jo spalvą ar panaikinti įbrėžimus, nuskilimus, susiformavusias dėmes, atkurti tam tikras dingusias ar sulūžusias apdailos detales, taip pat dėl žalos, atsiradusios po įvairių nelaimingų nutikimų, užliejimų vandeniu ar sugadinimo pervežant į kitą vietą.

Atliekame įvairių kietųjų baldų restauraciją, tarp kurių dažniausiai būna įvairios spintelės, stalai, komodos. Restauruojame tiek gyvenamųjų erdvių, tiek komercinių įstaigų baldus.


Restauravimo metu atliekami darbai

Baldų restauravimas – tai kompleksinis procesas, kurio metu yra atliekama daug skirtingų darbų. Dažniausiai jie būna susiję su estetiniu atnaujinimu: šlifavimas, gruntavimas, lakavimas, dažymas, spalvų derinimas ir keitimas, poliravimas, siekiant atstatyti originalų blizgesį ir atitaisyti nedidelius paviršiaus pažeidimus, užrašus, išraižymus ir susidėvėjimą.

Proceso metu gali būti šalinami įvairaus masto pažeidimai: specialiomis priemonėmis užpildomi įbrėžimai, įdubimai, įpjovos, naikinamos dėmės. Jei restauruojamas baldas turi ir funkcinių trūkumų, tuomet papildomai atliekami taisymo darbai, tokie kaip reguliavimas, konstrukcinių pažeidimų šalinimas, sulūžusių dalių klijavimas ar kitoks montavimas.

Baldus restauruojant po nelaimingų nutikimų šalinamos nudegimų ir vandens žymės, taip pat taisomos visos žalos, padarytos dėl vandens, dūmų, gaisro ar vandalizmo. Svarbu nepamiršti, kad baldai yra didžiulė ir svarbi investicija, ypač jeigu tai brangūs, mediniai ar senoviniai baldai, o pats geriausias būdas juos išsaugoti kuo ilgesnį laiką – tai nuolatinė priežiūra ir dėmesys.

Kitos Paslaugos

Gaminame visų tipų baldus atsižvelgiant į individualius jūsų rekalavimus. Žemiau galite pasirinkti jums reikalingų baldų kategoriją.

Papildomos Paslaugos

Pagal jūsų poreikius galime pasiūlyti papildomas baldų restauravimo, remonto, montavimo ir surinkimo paslaugas.

Turite Klausimų?

Susisiekite - Mes Pasiruošę Jums Padėti!

Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas