Baldų surinkimo ir montavimo paslaugos

Baldų surinkimas ir montavimas – tikrai neeilinė užduotis. Daugybė dalių, detalių ir varžtų neretai sukelia paniką ir milijoną klausimų, o bandymai sudėti baldus pačiam neretai baigiasi tikru fiasko. Labai dažnai skirtingos dalys būna sutvirtinamos neteisingai arba atvirkščiai ir baldo išvaizda nebeatitinka užsakymo.

Neretai panaudojamos neteisingos arba ne visos detalės ir baldai tampa nestabilūs. Pasitaiko ir tokių situacijų, kai per stipriai sukamos tvirtinimo detalės išlenda kiaurai per plokštę, taip sugadindamos baldą. Bandymas baldus surinkti be meistrų pagalbos ir sutaupyti šiek tiek pinigų galiausiai baigiasi dar didesnėmis išlaidomis ir ištampytais nervais.

Siekiant išvengti visų šių problemų, geriausia pasikviesti profesionalus, kurie jums greitai, tiksliai ir užtikrintai surinks visus baldus ir sustumdys juos į tas vietas, kur jie turi būti.

Kodėl Verta Pasirinkti Mus?

Esame kurybiški ir ilgametę patirtį turintys baldų gamybos profesionalai, todėl galime jums garantuoti aukščiausią paslaugų suteikimo kokybę visoje Lietuvoje.

  • Awesome Image 12 Metų Patirtis
  • Awesome Image Profesionalumas
  • Awesome Image Aukščiausia Kokybė
  • Awesome Image Kurybiškas Personalas
  • Awesome Image Moderniausios Technologijos
  • Awesome Image Kokybiškos Žaliavos
  • Awesome Image Optimalios Kainos
  • Awesome Image Kokybės Garantija

Turite Klausimų?

Susisiekite - Mes Pasiruošę Jums Padėti!

Patyrusių meistrų paslaugos

Baldų surinkimo paslauga skirta palengvinti jūsų gyvenimą, nuimti nuo pečių nereikalingus rūpesčius ir išvengti gilinimosi į painias instrukcijas. Galime surinkti bet kokio dydžio baldus: tiek nedidelius naktinius staliukus, lentynas ar kėdes, tiek masyvias spintas, lovos rėmus ar virtuvės komplektus. „Baldinė.lt“ meistrai puikiai išmano baldų surinkimo subtilybes, turi ilgametės patirties ir reikalingų įgūdžių.

Taigi, baldų surinkimą verta palikti tikriems meistrams, kad galėtumėte savo namuose jaustis patogiai ir žinoti, kad naujas stalas nesugrius vidury vakarienės. Be to, kai kurie baldai reikalauja ne tik surinkimo, bet ir montavimo paslaugos.

Tai gali būti įvairios sieninės spintos stumdomomis durimis, virtuvės spintelės ar svetainės lentynos. Dažniausiai tokie baldai yra tvirtinami prie sienų ar grindų, kad visos konstrukcijos būtų stabilios, tvirtos ir galėtų išlaikyti sudėtų daiktų svorį. Tai ypač svarbu dėl jūsų ir svečių saugumo bei patogumo.


Jokių papildomų rūpesčių

Užsakant baldų surinkimo ir montavimo paslaugas, didžiausias privalumas tas, kad jums nebereikia niekuo rūpintis. Atvykdami į jūsų namus ar biurą, atsivežame visus reikalingus įrankius ir priemones, kurių gali prireikti darbo proceso metu.

Jums pageidaujant, galime išsivežti visas po baldų surinkimo ir montavimo likusias dėžes, plėveles ar kitas pakuotes. Mums svarbiausia pasitikėjimas, saugumas ir kokybė, tad visiems darbams teikiame garantiją. Montavimo ir surinkimo paslaugų trukmė paprastai priklauso nuo darbų apimties ir jūsų grafiko.

Visais atvejais, esame lankstūs ir deriname darbų grafiką taip, kad jums tiktų geriausiai. Daugumą projektų galima atlikti vos per kelias valandas, tačiau montuojant didesnius baldų kompleksus prireikia ir visos dienos, o kartais net kelių. Bet kuriuo atveju, organizuotas meistrų darbas trunka gerokai trumpiau ir yra efektyvesnis nei bandymas baldus susirinkti pačiam.

Kitos Paslaugos

Gaminame visų tipų baldus atsižvelgiant į individualius jūsų rekalavimus. Žemiau galite pasirinkti jums reikalingų baldų kategoriją.

Papildomos Paslaugos

Pagal jūsų poreikius galime pasiūlyti papildomas baldų restauravimo, remonto, montavimo ir surinkimo paslaugas.

Turite Klausimų?

Susisiekite - Mes Pasiruošę Jums Padėti!

Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas