Biuro baldų gamybos paslaugos

Nestandartinių biuro baldų gamyba - Apstatyti biurą baldais ne ką mažiau svarbi užduotis nei išsirinkti tinkamas patalpas veiklai. Baldai ne tik prisideda prie įmonės gerovės, bet ir daro įtaką komandos produktyvumui bei vilioja būsimus darbuotojus. Šiuolaikiniame biure labai svarbu užtikrinti patogią, jaukią ir kartu darbingą atmosferą. Kai darbuotojai biure jaučiasi komfortiškai, jie tampa labiau motyvuoti ir įsitraukę, o visi procesai vyksta gerokai sklandžiau ir efektyviau.

Mūsų tikslas – sukurti jums tokius biuro baldus, kurie suteiktų komforto ir saugumo jausmą bei prisidėtų prie geresnių darbo rezultatų. Šiuolaikiniams darbo metodams reikalingi modernūs biuro baldų sprendimai. Gaminame aukštos kokybės funkcionalius ir ergonomiškus biuro baldus įvairių tipų įmonėms.

Mes galime jums pasiūlyti biuro baldus pagal skirtingą darbo aplinkos dizaino stilių, nesvarbu, ar tai vadovo kabinetas, atvira biurų erdvė, operacijų centras, susirinkimų kambarys, laukiamasis ar skambučių centras. Kiekvienai erdvei suprojektuosime ir pagaminsime jos nuotaiką ir funkcijas atitinkančius baldus.

Kodėl Verta Pasirinkti Mus?

Esame kurybiški ir ilgametę patirtį turintys baldų gamybos profesionalai, todėl galime jums garantuoti aukščiausią paslaugų suteikimo kokybę visoje Lietuvoje.

  • Awesome Image 12 Metų Patirtis
  • Awesome Image Profesionalumas
  • Awesome Image Aukščiausia Kokybė
  • Awesome Image Kurybiškas Personalas
  • Awesome Image Moderniausios Technologijos
  • Awesome Image Kokybiškos Žaliavos
  • Awesome Image Optimalios Kainos
  • Awesome Image Kokybės Garantija

Turite Klausimų?

Susisiekite - Mes Pasiruošę Jums Padėti!

Biuro baldų įvairovė

Pagal individualius užsakymus gaminame biuro stalus, kėdes, uždaras bei atviras spintas, jų komplektus, lentynas. Vienas svarbiausių baldų įmonėje yra stalas, kurio pagrindinė funkcija suteikti patogų darbo paviršių, tačiau ant jo taip pat turi tilpti pakankamai biuro reikmenų, dokumentų, visa kompiuterinė technika ir kitos darbo priemonės.

Galime pagaminti įvairaus dydžio biuro stalus iš jūsų pasirinktų baldinių plokščių su metalinėmis ar medinėmis kojomis, įvairiomis apdailos detalėmis, pertvaromis, prijungtomis ar atskirai pastatomomis, važinėjančiomis stalčių spintelėmis. Kitas ne ką mažiau svarbus biuro elementas – tai įvairūs daiktų saugojimo baldai. Spintose paprastai saugojami dokumentai, sutartys, knygos, reklaminės priemonės, prekių pavyzdžiai ir gausybė kitų įmonės veikloje naudojamų daiktų.

Vieni jų gali būti laikomi atvirai, kad juos matytų atvykę partneriai ar klientai, tuo tarpu kiti turi būti tvarkingai sudedami uždarose spintose. Gaminame visų tipų biurų spintas, prisitaikydami prie konkrečių jūsų poreikių. Pagal situaciją padedame išsirinkti tinkamas medžiagas, kurios leis baldui ilgai tarnauti darbo vietoje.


Biuro baldų sprendimai

Užsakyti tinkamus biuro baldus gali būti tikras iššūkis. Tam, kad tai padaryti būtų lengviau, siūlome atsižvelgti į keletą esminių punktų. Kadangi biure dauguma darbuotojų didžiąją dalį laiko praleidžia sėdėdami prie stalų, svarbu apgalvoti kiekvieną detalę, kad baldai būtų ergonomiški, daiktai sudėti patogiai, pakaktų vietos kiekvienai darbo priemonei susidėti. Tokie funkcionalūs baldai labai palengvina darbą.

Pirmiausiai apsispręskite dėl baldų stiliaus: ar norite sukurti jaukią šiuolaikinės kavinės atmosferą, kur darbuotojai galėtų laisvai kalbėti ir bendradarbiauti, o gal jūsų verslo sritis tokia, kur turi vyrauti oficialumas su darbo zonas skiriančiomis pertvaromis. Kitas svarbus aspektas – tai baldų atitikimas prekiniam ženklui. Dizaino ir spalvų sprendimai turėtų jam neprieštarauti, kad viskas įmonėje susilietų į vieningą visumą.

Gaminant baldus pagal užsakymą, galima idealiai atspindėti įmonės kuriamą bendrą stilių. Ir galiausiai labai svarbu iš anksto pagalvoti apie baldų priežiūrą. Jeigu renkate baldus biurui, apribojimų nebus daug, tačiau jeigu baldai skirti sandėliui ar dirbtuvėms, tuomet vertėtų pasirinkti tokias medžiagas, kurios bus mažiau teplios, o atitinkamai parinktos spalvos maskuos įvairius dėl darbo specifikos galinčius atsirasti pažeidimus.

Kitos Paslaugos

Gaminame visų tipų baldus atsižvelgiant į individualius jūsų rekalavimus. Žemiau galite pasirinkti jums reikalingų baldų kategoriją.

Papildomos Paslaugos

Pagal jūsų poreikius galime pasiūlyti papildomas baldų restauravimo, remonto, montavimo ir surinkimo paslaugas.

Turite Klausimų?

Susisiekite - Mes Pasiruošę Jums Padėti!

Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas