Lauko baldų gamybos paslaugos

Nestandartinių lauko baldų gamyba - šiuolaikiniai lauko baldai stebina savo medžiagomis, spalvomis, formomis ir apdailos galimybėmis. Paprastą kėdę galima paversti elegantišku krėslu, o grubų stalą – išvaizdžiu terasos akcentu, savo grakštumu nustelbiančiu aplinkos detales. Jeigu anksčiau pagrindinis lauko baldams keliamas reikalavimas buvo patvarumas, tai dabar galime pagaminti ne tik ilgaamžius ir kokybiškus, tačiau ir estetiškai patrauklius produktus pagal pačius įmantriausius pageidavimus.

Viena pagrindinių pastarųjų metų dizaino tendencijų yra ribų tarp vidaus ir lauko erdvių išnykimas, sukuriant interjerus ir eksterjerus, kurie vis labiau susilieja tarpusavyje. Nugludintas dizainas, vis platesnis apdailos medžiagų pasirinkimas ir pripažinimas, kad lauko erdvės yra tokios pat svarbios, kaip ir namų, tapo tikru perversmu lauko baldų gamyboje. Ir tam visai nebūtina turėti didžiulio kiemo ar terasos.

Dažnai žmonės galvoja, kad nedideliame kiemelyje ar balkone neįmanoma įrengti jaukios oazės. Tačiau iš patirties žinome, kad net ir mažai erdvei galima pagaminti dailius lauko suoliukus, sulankstomas kėdes ar krėslus, suteikiančius jai savito šarmo.

Kodėl Verta Pasirinkti Mus?

Esame kurybiški ir ilgametę patirtį turintys baldų gamybos profesionalai, todėl galime jums garantuoti aukščiausią paslaugų suteikimo kokybę visoje Lietuvoje.

  • Awesome Image 12 Metų Patirtis
  • Awesome Image Profesionalumas
  • Awesome Image Aukščiausia Kokybė
  • Awesome Image Kurybiškas Personalas
  • Awesome Image Moderniausios Technologijos
  • Awesome Image Kokybiškos Žaliavos
  • Awesome Image Optimalios Kainos
  • Awesome Image Kokybės Garantija

Turite Klausimų?

Susisiekite - Mes Pasiruošę Jums Padėti!

Lauko baldų medžiagos

„Baldinė.lt“ gamina lauko baldus, tinkančius gyvenamųjų ir komercinių objektų lauko terasoms, balkonams, sodų, namų kiemams, lauko kavinėms, kaimo turizmo sodyboms ir kitiems poreikiams. Visai produkcijai naudojame specialias žaliavas, kurios yra padengtos aplinkos poveikiui atspariomis medžiagomis, tad baldai gali saugiai stovėti lauke esant įvairioms oro sąlygoms.

Tačiau tam, kad kuo ilgiau tarnautų, reikia juos tinkamai prižiūrėti pritaikytomis priemonėmis ir laiku atnaujinti, sutepti ar padengti konservantu. Detalias priežiūros rekomendacijas suteikiame kiekvienam naujai pagamintam baldui. Kai kurios lauko baldų gamyboje naudojamos medžiagos, tokios kaip plastikas, dažniausiai yra nepakankamai patvarios ir lauko baldus reikia gana dažnai keisti.

Mes gamyboje kaip pagrindinę žaliavą renkamės šilto ir natūralaus medžio produkciją. Tai maloni ir patraukli medžiaga, ant kurios patogu sėdėti. Ji pernelyg neįkaista tiesioginėje saulės šviesoje ir gali būti įvairiai formuojama. Siekdami išgauti šiuolaikinę išvaizdą ir baldui suteikti daugiau elegancijos, neretai naudojame papildomas apdailos medžiagas, tokias kaip metalas.


Lauko baldų sprendimai

Renkantis lauko baldus ir ieškant idėjų internete ar žurnaluose, svarbu nepasiduoti pirminiam impulsui ir gerai apgalvoti savo poreikius. Reikia nuodugniai apžiūrėti lauko erdvę ir nuspręsti, ar joje yra pakankamai vietos jūsų numatytiems baldams, ar jie netrukdys praėjimui. Svarbu tiksliai išsimatuoti vietą, kad žinotumėte, kokio dydžio baldai joje geriausiai tiks.

Iš anksto žinoti, kokią paskirtį atliks baldai, nes nuo jų naudojimo intensyvumo priklauso medžiagų, apdailos ir sujungimo detalių pasirinkimas. Intensyviai eksploatuojamiems baldams visuomet geriau rinktis tamsesnius atspalvius, kurie vėliau leis paslėpti įvairius įbrėžimus. Pagalvokite, kokia aplinkui vyrauja atmosfera ir nuotaika.

Baldai, skirti prabangaus namo lauko terasai, turės atspindėti klasikinį ar modernų stilių, kai tuo tarpu kaimo turizmo sodybos baldai greičiausiai bus masyvūs, paprasti, pagaminti pagal provincijos stilių. Tačiau nepaisant išvaizdos, patogumas yra pats svarbiausias veiksnys. Projektuojant lauko baldus, visuomet stengiamės atkreipti klientų dėmesį į tam tikras detales ir suteikti kuo daugiau naudingų patarimų.

Kitos Paslaugos

Gaminame visų tipų baldus atsižvelgiant į individualius jūsų rekalavimus. Žemiau galite pasirinkti jums reikalingų baldų kategoriją.

Papildomos Paslaugos

Pagal jūsų poreikius galime pasiūlyti papildomas baldų restauravimo, remonto, montavimo ir surinkimo paslaugas.

Turite Klausimų?

Susisiekite - Mes Pasiruošę Jums Padėti!

Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas