Prieškambario baldų gamybos paslaugos

Nestandartinių prieškamabrio baldų gamyba - Prieškambaris pirmasis pasitinka šeimininką grįžus namo. Jame telpa daugybė daiktų. Jis atsakingas už pirmą įspūdį, atvykus svečiams. Ir būtent jame vyksta daugiausiai pasisveikinimų, apsikabinimų ar išlydėjimų. Tai svarbi vieta, kuri daug pasako apie žmogų, todėl mes jai teikiame daug dėmesio ir kiekvieno kliento viziją stengiamės paversti realybe.

Gaminame tiek pavienius prieškambario baldus, tiek jų komplektus, kur kiekviena detalė papildo viena kitą ir dera tarpusavyje. Naudojame tik aukštos kokybės baldines medžiagas, kurių plati spalvų paletė leidžia suformuoti norimą stilių ir atmosferą. Projektuojame baldus, tobulai atitinkančius patalpos dydį ir efektyviai išnaudojančius turimą vietą.

Prieškambario baldų komplektą pagal jūsų poreikius ir susikurtą viziją gali sudaryti aukštos uždaros spintos, slankiojančių durų sistemos, veidrodžiai, tvirtinami atskirai arba prie spintos durelių, įvairių dydžių komodos, žemos batų dėžės su sėdima vieta, siauros batų spintelės, atviros kabyklos drabužiams ar rankinėms, nedidelės dekoratyvios kabyklos raktams ar įvairios kitos detalės.

Kodėl Verta Pasirinkti Mus?

Esame kurybiški ir ilgametę patirtį turintys baldų gamybos profesionalai, todėl galime jums garantuoti aukščiausią paslaugų suteikimo kokybę visoje Lietuvoje.

  • Awesome Image 12 Metų Patirtis
  • Awesome Image Profesionalumas
  • Awesome Image Aukščiausia Kokybė
  • Awesome Image Kurybiškas Personalas
  • Awesome Image Moderniausios Technologijos
  • Awesome Image Kokybiškos Žaliavos
  • Awesome Image Optimalios Kainos
  • Awesome Image Kokybės Garantija

Turite Klausimų?

Susisiekite - Mes Pasiruošę Jums Padėti!

Prieškambario spintos ir batų dėžės

Įvairios prieškambario spintos dažniausiai atlieka praktinę funkciją sutalpinti kuo daugiau daiktų. Jose laikomi lauko, sporto drabužiai, rankinės, lagaminai, kepurės, kartais net įrankiai. Tam, kad visi šie daiktai rastų savo vietą, galime pagaminti įvairių dydžių ir stilių spintas. Tai gali būti spintos su stumdomomis durimis per visą patalpos aukštį ir ilgį arba skirtingų matmenų spintų, lentynų ir komodų derinys.

Priešingai nei drabužių, batų sulankstyti neįmanoma. Tai didelių matmenų aprangos detalė, užimanti daug vietos. Mes galime suprojektuoti ir pagaminti daugybę skirtingų batų laikymo sprendimų: nuo atvirų lentynų iki uždarų spintelių. Kiekvienas iš jų pasirenkamas priklausomai nuo erdvės dydžio prieškambaryje ir, žinoma, turimų batų kiekio. Atviros lentynos yra tarsi batų stendas, kuriame jie laikomi keliais aukštais. Jos patogios tuo, kad leidžia greitai išsirinkti ir pasiimti norimus batus, nereikia atidarinėti durelių, ieškant tinkamos poros.

Čia patogu laikyti einamuosius sezoninius batus. Tokios lentynos dažnai komponuojamos su suolelio funkcija, ant kurio patogu prisėsti. Jeigu jums patinka tvarkingumo ir švaros įspūdis, tuomet verta pagalvoti apie uždarą batų lentyną ar spintelę. Batai jose gali būti laikomi šiek tiek įstrižai, taip siekiant sutaupyti vietos.


Prieškambario staleliai ir kiti baldai

Erdvesnėse patalpose, kur yra daugiau vietos, gaminame prieškambario stalelius. Dažniausiai tai ilgi, mažo gylio stalai, naudojami korespondencijos, raktų, pultų ar dekoratyvinių elementų, tokių kaip gėlių vazų, skulptūrų, nuotraukų ar žvakidžių, laikymui. Tokie stalai būna dvejopi: vieni jų turi dvi kojas priekyje, o nugarinėje dalyje yra tvirtinami prie sienos, kiti turi keturias kojas ir yra laisvai pastatomi ant žemės.

Šie staliukai paprastai gaminami stačiakampiai, pusės apskritimo ar ovalo formos. Jie gali turėti mažus uždarus stalčiukus. Toks staliukas, sujungtas su virš jo esančiu veidrodžiu, yra puikus būdas optiškai padidinti mažą erdvę. Taip pat pagal užsakymus gaminame įvairius kitus prieškambario baldus: pastatomas drabužių kabyklas, po laiptais montuojamas spinteles, išskirtinių formų išpjaustytas ir prie sienos tvirtinamas kabyklas ar kitus jūsų pageidaujamus elementus.

Viskas priklauso nuo kliento poreikių ir vizijos. Visuomet prieš užsakant baldus kviečiame pagalvoti, ko jūs tikitės iš prieškambario: ar jame turi tilpti daugybė daiktų, o gal jis turi būti erdvus ir neapkrautas baldais, ar jums reikalingas suolelis, kokio dydžio turėtų būti veidrodis ir kur jums būtų patogiausia laikyti rankines bei skėčius.

Kitos Paslaugos

Gaminame visų tipų baldus atsižvelgiant į individualius jūsų rekalavimus. Žemiau galite pasirinkti jums reikalingų baldų kategoriją.

Papildomos Paslaugos

Pagal jūsų poreikius galime pasiūlyti papildomas baldų restauravimo, remonto, montavimo ir surinkimo paslaugas.

Turite Klausimų?

Susisiekite - Mes Pasiruošę Jums Padėti!

Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas