Svetainės baldų gamybos paslaugos

Svetainė yra jungiamoji kiekvienų namų dalis. Tai vieta, kur šeima susirenka atsipalaiduoti, pažiūrėti gerą filmą, pažaisti stalo žaidimą ar tiesiog pasikalbėti. Būtent šį kambarį daugiausiai mato draugai ar aplankyti užsukę giminaičiai. Dėl to svetainė yra viena patogiausių, šilčiausių ir maloniausių erdvių namuose.

„Baldinė.lt“ gamina svetainės baldus, prisitaikydama prie kiekvieno individualaus kliento poreikio. Siūlome rinktis iš plataus spalvų, raštų ir medžiagų asortimento, kad kietuosius svetainės baldus galėtumėte nesunkiai priderinti prie norimo interjero. Daiktų laikymui pagal individualius išmatavimus gaminame lentynas, spintas, sekcijas, komodas, televizoriaus staliukus. Šie baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio, minimalistinio, retro ar kaimiško stiliaus.

Galime pagaminti kvadratinius, stačiakampius, ovalius, apskritus svetainės stalus. Formų, medžiagų, tekstūrų, spalvų ir dekoratyvinių detalių pasirinkimas gausus. Svarbu, kad stalo išvaizda atspindėtų bendrą interjero nuotaiką, o funkcionalumas atitiktų jame gyvenančių žmonių poreikius.

Kodėl Verta Pasirinkti Mus?

Esame kurybiški ir ilgametę patirtį turintys baldų gamybos profesionalai, todėl galime jums garantuoti aukščiausią paslaugų suteikimo kokybę visoje Lietuvoje.

  • Awesome Image 12 Metų Patirtis
  • Awesome Image Profesionalumas
  • Awesome Image Aukščiausia Kokybė
  • Awesome Image Kurybiškas Personalas
  • Awesome Image Moderniausios Technologijos
  • Awesome Image Kokybiškos Žaliavos
  • Awesome Image Optimalios Kainos
  • Awesome Image Kokybės Garantija

Turite Klausimų?

Susisiekite - Mes Pasiruošę Jums Padėti!

Svetainės lentynos ir spintos

Knygos, žvakidės, vazos, stalo žaidimai, vinilinės plokštelės, nuotraukų rėmeliai – tik kraustydamiesi ar pirkdami naujus baldus suprantame, kiek daug kasdienių daiktų telpa įvairiose svetainės spintose ir lentynose. Paprastai pagrindinė šių svetainės baldų funkcija yra įvairių daiktų saugojimas. Vieni jų turi būti nematomai paslėpti uždarose lentynose, kiti puikuojasi atvirai arba persimato per stiklines dureles.

Gaminame įvairių tipų svetainės spintas, lentynas, sekcijas ar jų komplektus, prisitaikydami prie jūsų poreikių. Jei esate minimalistinio dizaino gerbėjas, suprojektuosime nedidelę skandinaviško stiliaus televizoriaus lentyną su keliomis uždaromis ar atviromis spintelėmis. Jei dievinate knygas ir turite didžiulę jų kolekciją, pagaminsime jūsų namams pritaikytas dailias knygų lentynas.

Mėgstantiems dekoratyvinius elementus, suprojektuosime išskirtines lentynėles ar jų komplektus, kur galėsite laikyti nuotraukų rėmelius, žvakes, statulėles. O jei turite daug skirtingų daiktų ir norite tiek uždarų, tiek atvirų lentynų, tuomet geriausias sprendimas bus daugiafunkcinė svetainės sekcija.


Svetainės stalai

Paprastai svetainė yra ta vieta, kurioje dažnai galima pastebėti net po kelis stalus, atliekančius vis skirtingą funkciją. Viskas priklauso nuo šeimininko fantazijos ir turimos erdvės. Vieni staliukus naudoja tik kaip vietą išdėlioti kavos puodeliams, kai ateina svečiai. Kiti prie svetainės stalo mėgsta kasdien užkandžiauti, tuo pat metu žiūrėdami mėgstamą laidą. Dar kitiems svetainės stalelis – tai lyg menininko drobė.

Ant jo nugula elegantiškai išdėstytos dekoracijos, žvakės, namų kvapai, nuotraukos. Labai dažnai staleliai tarnauja kaip skaitomų knygų, žurnalų ar dokumentų laikymo vieta. Tačiau gaminame ir tokius stalus, kurie vienu metu atlieka ir kelias skirtingas funkcijas bei turi suprojektuotas atviras bei uždaras lentynas. Jei stalas naudojamas ne tik kaip dekoracija, vienas pagrindinių kriterijų, kurį išsako mūsų klientai – tai paprastas ir patogus jo valymas.

Dėl šios priežasties naudojame medžiagas, kurios yra lengvai prižiūrimos ir ilgai tarnauja. Be to, ne veltui stengiamės išsiaiškinti, kokiam tikslui bus naudojamas stalas. Nedideliems, tik dekoratyvinę funkciją atliekantiems staliukams ir sunkius daiktus turintiems išlaikyti stalams gali būti naudojamos skirtingos medžiagos ir technologijos. Stalviršiams, ant kurių stovi didžiulės vazos ar statulos, reikalingas tvirtas konstrukcinis pagrindas. Tokius stalus taip pat rekomenduojame namams, kuriuose yra mažų vaikų, mėgstančių visur laipioti ir tyrinėti pasaulį.

Kitos Paslaugos

Gaminame visų tipų baldus atsižvelgiant į individualius jūsų rekalavimus. Žemiau galite pasirinkti jums reikalingų baldų kategoriją.

Papildomos Paslaugos

Pagal jūsų poreikius galime pasiūlyti papildomas baldų restauravimo, remonto, montavimo ir surinkimo paslaugas.

Turite Klausimų?

Susisiekite - Mes Pasiruošę Jums Padėti!

Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas