Vaikų kambario baldų gamybos paslaugos

Nestandartinių vaikų kambario baldų gamyba - tėveliai paprastai skiria ypač didelį dėmesį vaikų baldams, siekdami, kad jų atžalos ne tik turėtų kur susidėti galybę daiktų, bet ir jaustųsi patogiai savo kambaryje. Juk vaikui tai pati svarbiausia vieta namuose, kur jis turi būti saugus ir turėti galimybę laisvai reikštis. Būtent dėl šios priežasties, projektuodami vaikų kambario baldus, kiekvieną detalę pasveriame žiūrėdami iš vaiko perspektyvos.

Visus baldus gaminame tik iš saugių ir patikimų medžiagų. Galite užsakyti lovas berniukams ir mergaitėms, stalus, ant kurių telpa visi vadovėliai ir pratybos, kėdes, kuriose patogu sėdėti, spintas ir komodas, priglaudžiančias daugybę drabužių ir žaislų, lentynas, skirtas susidėti visoms knygoms ir kitus elementus pagal jūsų poreikį.

Vaikų kambario baldus projektuojame pagal individualius išmatavimus, todėl galime juos pritaikyti bet kokio dydžio erdvei. Visiškai nesvarbu, ar vaiko kampelis nedidelis, ar erdvus, svarbu, kad jis būtų patogus, saugus ir atitinkantis mažylio charakterį.

Kodėl Verta Pasirinkti Mus?

Esame kurybiški ir ilgametę patirtį turintys baldų gamybos profesionalai, todėl galime jums garantuoti aukščiausią paslaugų suteikimo kokybę visoje Lietuvoje.

  • Awesome Image 12 Metų Patirtis
  • Awesome Image Profesionalumas
  • Awesome Image Aukščiausia Kokybė
  • Awesome Image Kurybiškas Personalas
  • Awesome Image Moderniausios Technologijos
  • Awesome Image Kokybiškos Žaliavos
  • Awesome Image Optimalios Kainos
  • Awesome Image Kokybės Garantija

Turite Klausimų?

Susisiekite - Mes Pasiruošę Jums Padėti!

Vaikų kambario baldų komplektai

Vaiko kambarys ypatingas tuo, kad jame telpa visas jo gyvenimas: drabužiai, aksesuarai, mokyklinės priemonės, hobiai, žaislai ir žaidimai. Kiekvienas iš šių daiktų turi rasti savo vietą, tad paprastai įvairios spintos ir spintelės užima nemažą plotą. Mes gaminame įvairių dydžių, spalvų ir stilių vaikų spintas, komodas, lentynas ar spintų komplektus, kuriuose telpa kiekvienas daiktas.

Uždarose spintose gali būti įrengtos drabužių kabyklos, lentynos sulankstomiems rūbams, patalynei ar kitiems daiktams susidėti. Komodų ir spintų aukščius pritaikome pagal vaiko poreikius, kad būtų patogu viską pasiekti, saugu atverti dureles ir lengva atitraukti stalčių.

Paprastai kartu su spintomis gaminame ir vaikų kambario stalus, kad visi baldai susilietų į bendrą visumą. Stalai gali būti įvairių dydžių ir formų, su stalčiais arba be jų, apvalintais kraštais, sujunti su kitais baldais arba statomi atskirai.


Vaikų kambario lovos

Vaikų lovos gamybos technologijomis yra panašios į suaugusiųjų, tačiau dažniausiai labai skiriasi savo išvaizda. Dauguma jų gaminamos spalvingos ir žaismingos. Vaikų baldai bene vieninteliai, kuriuose realiai panaudojama pilna spalvų paletė.

Vaikiškos lovos gali būti daugiafunkcinės, turinčios ne tik miegamąją dalį, bet ir ištraukiamus stalčius, patalynės dėžę, prijungtas spinteles ar dekoruojamuosius elementus. Prieš įsigyjant vaikišką lovelę verta pamąstyti, kiek vietos reikės mažyliui, ar jis miega ramiai, ar mėgsta muistytis, ar yra reikalingos šoninės pertvaros dėl saugumo.

Jei kambarys ankštas, galima pagalvoti apie papildomus stalčius po lova, kurie tarnaus kaip daiktų laikymo vieta. Taip pat svarbu nepamiršti, kaip greitai vaikai auga, ir projektuoti tokią lovą, kuri bus tinkama mažiausiai kelerius metus. p>

Kitos Paslaugos

Gaminame visų tipų baldus atsižvelgiant į individualius jūsų rekalavimus. Žemiau galite pasirinkti jums reikalingų baldų kategoriją.

Papildomos Paslaugos

Pagal jūsų poreikius galime pasiūlyti papildomas baldų restauravimo, remonto, montavimo ir surinkimo paslaugas.

Turite Klausimų?

Susisiekite - Mes Pasiruošę Jums Padėti!

Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas