Virtuvės baldų gamybos paslaugos

Maisto gamyba – tai ne tik tuščio skrandžio užpildymo būdas, bet ir prasmingas laikas su šeima, hobis ar gyvenimo būdas. Virtuvėje mes praleidžiame nemažai laiko, tad kiekvienas jos elementas turi tarnauti žmogui. Nesvarbu, ar virtuvė yra tradicinė, ar sujungta su svetaine ir valgomuoju, ar nestandartinio suplanavimo, daiktų laikymas ir patiekalų gamybos procesas turi būti sklandus ir patogus.

Deja, bet kartais rasti tinkamus baldus virtuvei tampa tikru iššūkiu. Dažniausiai labai sunku priderinti reikiamus jų pločius ir aukščius. O juk norisi praktiškai išnaudoti kiekvieną centimetrą. Tai ypač aktualu mažose ar išskirtinėse virtuvėse. Be to, atliekant remontą ar kuriantis naujuose namuose ypač didelę prasmę turi baldų spalvos, tekstūros ir dizainas. Tačiau perkant jau pagamintus baldus, sunku rasti tokius, kurie idealiai atitiktų susikurtą svajonių virtuvės paveikslėlį.

Nestandartinių virtuvės baldų gamyba pagal užsakymą suteikia galimybę įsirengti namus pagal savo viziją ir poreikius. Didžiausias privalumas tas, kad jums nereikia rinktis tik iš tų baldų, kurių dydis tinka jūsų patalpoms. Gaminant individualius baldus, yra praktiškai išnaudojamas kiekvienas plotelis. Virtuvės baldai suprojektuojami taip, kad juose būtų patogios nišos ir spintelės, atitinkančios jūsų įpročius, apgalvoti erdvės taupymo sprendimai, įterpti įvairūs estetiniai dizaino elementai.

Kodėl Verta Pasirinkti Mus?

Esame kurybiški ir ilgametę patirtį turintys baldų gamybos profesionalai, todėl galime jums garantuoti aukščiausią paslaugų suteikimo kokybę visoje Lietuvoje.

  • Awesome Image 12 Metų Patirtis
  • Awesome Image Profesionalumas
  • Awesome Image Aukščiausia Kokybė
  • Awesome Image Kurybiškas Personalas
  • Awesome Image Moderniausios Technologijos
  • Awesome Image Kokybiškos Žaliavos
  • Awesome Image Optimalios Kainos
  • Awesome Image Kokybės Garantija

Turite Klausimų?

Susisiekite - Mes Pasiruošę Jums Padėti!

Virtuviniai komplektai

„Baldinė.lt“ gaminami virtuvės ir valgomojo baldai gali būti pritaikomi kiekvienai erdvei, priklausomai nuo jos techninių parametrų ir jūsų asmeninio stiliaus. Baldus gaminame iš plataus pasirinkimo aukštos kokybės medžiagų, todėl galime pasiūlyti įvairų interjero stilių atitinkančius variantus. Galime prisitaikyti tiek prie tradicinės estetiškos virtuvės, tiek prie skandinaviško minimalizmo, tiek ir prie modernaus šiuolaikinio dizaino.

Bene svarbiausias virtuvėje yra spintelių komplektas. Jis atlieka net kelias funkcijas: patogaus daiktų saugojimo, erdvės užpildymo, tam tikrų detalių paslėpimo ir dizaino. Spintos, spintelės, lentynos, stalčiai, indaujos, vyno saugyklos – šios ir kitos detalės yra įtraukiamos į projektuojamo virtuvės komplekto sudėtį ir gaminamos pagal kiekvieno kliento individualius poreikius ir esamos patalpos charakteristikas.

Čia gali būti ir atvirų stilingų lentynų, ir nedidelių lentynėlių patogiam smulkių daiktų laikymui. Papildomos apdailos detalės suteikia vientisumo ir aukštos estetikos įspūdį. Galima rinktis prašmatnumo suteikiančią juodą spalvą ar erdvę didinančią baltą, žaismingus ryškius atspalvius, blizgius paviršius ar subtilias medžio tekstūras.


Valgomojo baldai

Gaminame įvairius valgomojo baldus: kėdes, stalus, prie kurių patogu susirinkti šeimos pietums ar draugų vakarėliui. Erdviuose kambariuose, kur norų nevaržo patalpos plotas, siūlome didelius apvalius ar stačiakampius valgomojo stalus, kurie dažnai tampa akcentu ir traukos centru. Mažesnėse erdvėse galime pagaminti kompaktiškus dviejų-keturių asmenų baldus ar visai nedidelius staliukus, skirtus vienam žmogui.

Taip pat gaminame transformuojamus ar sulankstomus stalus, kuriuos galima padidinti, susirinkus didesnei kompanijai. Tokie stalai ypač praktiški, nes likusiu metu jie padeda sutaupyti vietos. Tuo tarpu kėdės, taburetės ar suoliukai dažnai užduoda virtuvės ar valgomojo toną. Jie gali būti kasdienio, oficialaus, klasikinio, modernaus ar net kaimiško stiliaus.

Kėdės ir stalai paprastai gaminami iš medžiagų, papildančių bendrą virtuvės stilių ir derančių prie pagrindinio virtuvinio komplekto. Norint baldams suteikti daugiau gylio ir šarmo, galima juos gaminti naudojant kelias skirtingas spalvas ar apdailos medžiagas. Virtuvėje gimsta ne tik gardi vakarienė, bet ir svarbūs gyvenimo sprendimai bei idėjos. Taigi, mes pasirūpinsime, kad šioje erdvėje jums būtų jauku, patogu ir paprasta.

Kitos Paslaugos

Gaminame visų tipų baldus atsižvelgiant į individualius jūsų rekalavimus. Žemiau galite pasirinkti jums reikalingų baldų kategoriją.

Papildomos Paslaugos

Pagal jūsų poreikius galime pasiūlyti papildomas baldų restauravimo, remonto, montavimo ir surinkimo paslaugas.

Turite Klausimų?

Susisiekite - Mes Pasiruošę Jums Padėti!

Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas