Vonios baldų gamybos paslaugos

Nestandartinių vonios baldų gamyba - pastebėjome, kad būtent vonios kambario apstatymas žmonėms paprastai sukelia daugiausiai streso. Tikriausiai dėl to, kad jame norisi sutalpinti tiek daug, o vietos visuomet atrodo per mažai. Higienos priemonės, buitiniai valikliai, rankšluosčiai, nešvarūs drabužiai, chalatai, naktiniai – visa tai ir dar daugiau turi tilpti vonioje. Atrodo neįmanoma, tačiau tereikia darbą patikėti profesionalams, kurie net mažiausioje erdvėje suprojektuos talpius ir praktiškus baldus.

Bandant priderinti spinteles iš baldų salono, nėra iki galo išnaudojamas turimas plotas, tenka prisitaikyti prie esamų spalvų ir dydžių. Tokios spintelės retai kada atspindi šeimininkų tikruosius poreikius. Tuo tarpu užsakant baldus pagal individualius išmatavimus galima jūsų turimą erdvę išnaudoti optimaliai, pagaminant būtent jai pritaikytus baldus. Pagal individualius užsakymus gaminame kriauklių spinteles, spintas per visą patalpos aukštį, atskiras lentynas, rankšluosčių kabyklas, kampines spinteles, įvairius dekoro elementus.

Turėdami platų tiekėjų ratą, galime pasiūlyti dailių spalvų ir raštų klasikinius, minimalistinio, sendinto, modernaus, kaimiško stiliaus vonios baldus. Prie kiekvieno iš jų gali būti pritaikomos tinkamos rankenėlės ir įvairios kitos detalės, kad bendras vaizdas derėtų tarpusavyje.

Kodėl Verta Pasirinkti Mus?

Esame kurybiški ir ilgametę patirtį turintys baldų gamybos profesionalai, todėl galime jums garantuoti aukščiausią paslaugų suteikimo kokybę visoje Lietuvoje.

  • Awesome Image 12 Metų Patirtis
  • Awesome Image Profesionalumas
  • Awesome Image Aukščiausia Kokybė
  • Awesome Image Kurybiškas Personalas
  • Awesome Image Moderniausios Technologijos
  • Awesome Image Kokybiškos Žaliavos
  • Awesome Image Optimalios Kainos
  • Awesome Image Kokybės Garantija

Turite Klausimų?

Susisiekite - Mes Pasiruošę Jums Padėti!

Vonios kambario baldų tipai

Vonios kambario baldai atlieka dvejopą funkciją. Jie sukuria vieningą stilių ir išsprendžia daugelį organizavimo klausimų tiek mažose, tiek didesnėse erdvėse. Atviros ir uždaros spintelės leidžia daiktus tvarkingai laikyti ir lengvai pasiekti. Esant daugiau vietos į jas tilps visi patalynės komplektai, rankšluosčiai ir skalbinių kalnai. Galime pasiūlyti daugybę variantų, kaip panaudoti turimą erdvę ir suprojektuoti tokius vonios baldus, kurie jums patiks ne tik savo išvaizda, bet ir funkcionalumu.

Yra trijų pagrindinių tipų vonios spintelės: montuojamos prie sienos, prie grindų ir laisvai stovinčios. Kiekvienas iš šių variantų tinka skirtingais atvejais ir teikia vis kitokią naudą. Pavyzdžiui, prie sienos montuojamos spintelės tinka itin mažoms erdvėms. Dažnai jos montuojamos kartu su nedidele kriaukle. Tačiau svarbu atminti, kad sieninės spintelės gali būti montuojamos tik prie tvirtų sienų, galinčių atlaikyti jų svorį.

Tuo tarpu prie grindų montuojamos ir laisvai stovinčios spintelės turi mažiau apribojimų. Jos geriau tinka vidutinėms ir didelėms erdvėms. Prie grindų montuojamos spintelės dažnai būna panašios į sienines, tačiau skirtumas tas, kad jos turi kojas. Laisvai stovinčios spintos yra universalios. Jos gali būti įvairių dydžių ir aukščių, laisvai pastumiamos į šoną.


Vonios baldų pasirinkimas

Vonios baldai kambariui gali suteikti nepaprasto jaukumo, elegancijos ar net prabangos įspūdį. Prieš užsakydami naujus baldus, visuomet gerai apgalvokite keletą svarbių aspektų: kiek ir kokių daiktų ketinate laikyti vonioje, ar jums svarbiau estetika, ar talpumas, kokio dydžio ir formos veidrodis jums reikalingas, ar jis turi būti atskiras, ar sujungtas su spintele, kokie yra jūsų įpročiai ir ar norimi baldai juos atitiks.

Labai svarbu atsižvelgti ne tik į savo pageidavimus, bet ir realiai įvertinti turimos erdvės dydį. Jeigu jums reikia papildomos daiktų saugojimo zonos, tačiau kelios spintelės vonioje netelpa, yra įvairių kitų sprendimų, kuriais galima stilingai optimizuoti erdvę, pavyzdžiui, pagaminant rankšluosčių kabyklas ar stovus, taip pat nedideles atviras lentynėles.

Vienas svarbiausių patarimų, kuriant savo svajonių vonios paveikslą, yra nepamiršti, kad kartais visas grožis slypi paprastume. Perpildžius erdvę baldais, galima sukurti slegiančią atmosferą, kuri vizualiai atrodys gerokai mažesnė nei yra iš tikrųjų. Tad balansas tarp estetikos ir talpumo visuomet yra geriausias sprendimas.

Kitos Paslaugos

Gaminame visų tipų baldus atsižvelgiant į individualius jūsų rekalavimus. Žemiau galite pasirinkti jums reikalingų baldų kategoriją.

Papildomos Paslaugos

Pagal jūsų poreikius galime pasiūlyti papildomas baldų restauravimo, remonto, montavimo ir surinkimo paslaugas.

Turite Klausimų?

Susisiekite - Mes Pasiruošę Jums Padėti!

Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas